Przejdź do głównej treści
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Koszyk

Lincoln Sweet Gold Weymouth Fager czanka 7cm

FAGER
Cena 630,00 zł
Dostępność:
Zamówimy dla Ciebie. Wysyłka do 14 dni roboczych (pasze do 7 dni, kaski do 30 dni).

Wybierz wariant produktu:

Poszczególne warianty mogą różnić się ceną

szt.
Za zakup produktu otrzymasz 630 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.

Opis

Fager Lincoln Sweet Gold Weymouth to wysokiej jakości weymouth do ogłowia podwójnego, który łączy komfort, akceptację kontaktu i stabilną reakcję konia z delikatnym działaniem dźwigni. Ustnik wykonano z innowacyjnego materiału Sweet Gold™, który dzięki dodatkom miedzi ma lekko słodkawy smak — ten smak naturalnie zachęca konia do szukania i utrzymywania kontaktu z wodzą, co sprzyja miękkiej i równomiernej pracy.

W porównaniu do standardowych ustników, Sweet Gold™ jest nieco bardziej przyjazny w pysku i zachęca do kontaktu nawet konie, które wcześniej unikały pracy na wodzy lub “zrzucały” bit. Ustnik ma swobodną konstrukcję, która daje językowi więcej przestrzeni i pozwala koniowi lepiej pracować nad kontaktem w ramie ogłowia podwójnego.

Wędzidło jest produkowane z dbałością o detale i często doceniane przez jeźdźców pracujących z końmi, które miały trudności z utrzymaniem stałego kontaktu lub wykazywały opór wobec klasycznych metalowych bitów. Dzięki specyficznej konstrukcji i słodkiemu smakowi bit zachęca do aktywnego trzymania wodzy i efektywniejszej komunikacji z ręką jeźdźca.

Najważniejsze zalety:

  • Sweet Gold™ – przyjemny, zachęcający smak zwiększa akceptację kontaktu.

  • Weymouth – klasyczny ustnik do ogłowia podwójnego z efektem dźwigni.

  • Przemyślana konstrukcja – daje koniowi więcej miejsca dla języka i sprzyja miękkiej, stabilnej reakcji.

  • Idealny do pracy nad kontaktem i ramą – szczególnie u koni trudnych w utrzymaniu stabilnej więzi z wodzą.

Fager Lincoln Sweet Gold Weymouth to doskonały wybór dla jeźdźców, którzy chcą połączyć komfort konia z precyzyjną komunikacją wodzy w ogłowiu podwójnym, szczególnie tam, gdzie zależy na płynnym, aktywnym kontakcie i równomiernej reakcji.

Opinie

Liczba ocen: 0
Oceń i opisz

Produkty, które kochacie

Bestseller
5051705-VB_20.png 5051701-VB_12.png

Kantar z futerkiem Exclusive

Producent Waldhausen
Cena 199,99 zł
Bestseller Nowość
GERBERA-NAVY--1.webp GERBERA-NAVY--3.webp

Koszula konkursowa Gerbera granatowa Fleur de Lys

Producent Fleur de lys
Cena 400,00 zł
Cena 440,00 zł
Bestseller Nowość
07d932781206330770dd753236b68d81.jpg 824b11fd18f8e13b79539a686fa415be.png

Lizawka Horslyx

Producent Horslyx
Cena 42,00 zł
Bestseller Nowość
154237_8d0e.jpg

Magic Brush szczotka do sierści zgrzebło 1 szt

Producent Magic Brush
Cena 29,99 zł
Bestseller Nowość
boss-norman-show-shirt-logo-white (1).jpg boss-norman-show-shirt-logo-white (3).jpg

Men Show Shirt Norman Logo BOSS

Producent BOSS Equestrian
Cena 719,00 zł