bridle x-line supersoft nachrapnik angielski
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis
WALDHAUSEN Bridle X-Line Supersoft – ogłowie z nachrapnikiem angielskim (bardzo miękka skóra)
Eleganckie ogłowie z linii Waldhausen X-Line Supersoft, wykonane z wyjątkowo miękkiej, wysokiej jakości skóry, która zapewnia koniowi maksymalny komfort i świetne dopasowanie. Klasyczny nachrapnik angielski sprawia, że model doskonale sprawdzi się zarówno w codziennym treningu, jak i podczas zawodów, szczególnie w ujeżdżeniu.
Miękka skóra oraz staranne wykończenie ograniczają ryzyko otarć i podrażnień, a solidne okucia gwarantują trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu. Ogłowie łączy w sobie klasyczny wygląd z wygodą i funkcjonalnością, których oczekuje się od sprzętu premium.
Najważniejsze cechy:
-
ogłowie Waldhausen X-Line Supersoft
-
nachrapnik angielski – klasyczna, elegancka forma
-
wykonane z bardzo miękkiej skóry – wysoki komfort dla konia
-
staranne wykończenie i solidne wykonanie
-
dopasowanie sprzyjające stabilnemu ułożeniu ogłowia
-
idealne do treningu oraz startów
Dlaczego warto:
Model Supersoft to świetny wybór dla jeźdźców, którzy szukają ogłowia delikatnego dla konia, a jednocześnie estetycznego i trwałego. Bardzo miękka skóra sprawia, że ogłowie dobrze układa się na głowie konia i zapewnia wygodę nawet podczas dłuższych treningów.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.